arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

На перший погляд може здатися, що риття землі - процес однаковий, і ніяк не залежить від умов, в яких він проводиться. Думка це помилкове, оскільки умови проведення робіт можуть істотно позначитися не тільки на процесі, як такому, а й на кінцевому його результаті.

Оскільки для проведення великомасштабних землерийних робіт, як правило, використовується оренда екскаваторів, то глибоке вивчення і правильна оцінка умов ведення цих робіт істотно впливає на остаточний вибір марки і моделі, запланованої до використання спецтехніки. Прокат будівельної техніки на сайті .

Як відомо, за типом шасі, екскаватори поділяються на два основних види, колісні і гусеничні. Можливість їх застосування обумовлюється доступністю району, в якому має бути ведення землерийних робіт, а також здатністю грунту витримати на своїй поверхні цю досить важку спеціальну техніку.

Крім шасі, що розділяє екскаватори на види, існує й інша підрозділяються їх категорія - розмірність, в якій особливо виділяється такий тип машин, як міні-екскаватори, на сьогоднішній день дуже популярна техніка. Міні-екскаватори, завдяки своїм досить-таки компактним розмірам, при збереженні високотехнологічних характеристик, особливо затребувані при веденні робіт в умовах обмеженого простору спальних районів, коли при використанні важкої будівельної техніки неминуче нанесення шкоди елементам вже упорядкованій інфраструктури.

Міні-екскаватори незамінні при прокладанні та ремонті водопроводів, відриві невеликих котлованів, навантаження викопаного грунту для його подальшого транспортування та інших робіт, що проводяться в інтересах комунальних служб.

Поряд з типом шасі і розмірністю, марки і моделі екскаваторів можуть відрізнятися типами приводу навісного обладнання, можливостями установки цього устаткування на машину, типом двигуна і деякими іншими не такими значними особливостями.

Як правило, оренда екскаваторів передбачає їх забезпечення заправкою паливно-мастильними матеріалами, а також професійний супровід машиністами-операторами компанії-орендодавця. Загальноприйнято, що одна машино / зміна орендованого екскаватора становить сім годин, плюс одна година на подачу техніки до місця проведення робіт, а при замовленні більш ніж на один робочий день, і знаходженням машини на об'єкті замовника - вісім годин.

Детальні консультації по підбору екскаватора, а також всі нюанси надання послуг необхідно уточнювати у менеджерів компаній-орендодавців і обумовлювати їх при оформленні договору оренди.

Новости

Наши партнеры

elbi grun
DAB  pedrollo
wilo

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить