arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Необхідно розглянути можливостіскління лоджій і балконів. Ці повітряні конструкції без стійок встановлених вертикально і рам, можна дуже часто побачити на балконах. Може бути, це популярне повір'я, або ж гонитва за престижем, яка не підкріплена справжньою вигодою для клієнта?

 

Розглянемо, з чого ж виконанібезрамні конструкції скління лоджійабо балконів https://winstore.com.ua/balkony/. Не звертаючи уваги на власну видиму легкість і легкість, конструкція повинна бути досить міцною. Конструкція складається з профілів з алюмінію верхнього і нижнього (напрямні для стулок зі скла) і сталініта. Товщина скла залежить від висоти простору яке застекляется, якщо вище 2 м 20 см, то беруть скло товщиною 8 мм. Якщо ж нижче то застосовують 6-мм.

скляна стулкапо ширині буває від 60 до 80 см, все залежить від бажання замовника і розміру балкона. Також можна замовити не просто просвічуються скла, але і тоновані. В системі фінського скління стандартно застосовується особливе скло загартоване. Воно безпечне, і якщо, розіб'ється то нікого не поранить, а дбайливо осиплеться дуже маленькими кубиками.

З подібного скла широко виготовляють:суцільноскляні двері, міжкімнатні двері скляні,

душевиестеклянние перегородки, вхідні групи, вітрини зі скла, скляні огорожі, сходи, виготовлені зі скла, скляна підлога з дерева, зенітні ліхтарі, козирки зі скла і виступи даху.

Із зовнішнього боку міжскляними стулкамиі профілями з алюмінію прокладені ущільнювачі з гуми, які дуже добре оберігають балкон від опадів атмосфери і вологи. Щілини між стулками і бічними поверхнями стін ми заповнюємо герметиком. Скляні стулки і профілі з алюмінію з'єднані між собою герметиком, а не шурупами і гвоздкі. Скло в конструкції скління лоджії вільно пересуваються на пластикових роликах. Балкон повністю відкривається, зсунувши полотна стекол убік, повернувши до стіни або ж склавши книжкою.

За словами багатьох майстрів,фінське скліннянайкраще підходить для балконів різного типу, віку і форми, і при цьому не страждає вигляд фасаду будівлі. Закриває і відкриття стекол на балконі не затребує зусиль. При цьому парапет в балконі залишається повністю вільним. Говорячи відверто, безрамна конструкція скління з повністю відкритими стулками виглядатиме так, як ніби і немає ніякого скління.стулки віконзаймають так обмеженість місця і так надійно зафіксовані, що ні розбиваються навіть при потужному вітрі.

Втімнайголовнішиймінус це те, що безрамне скління, вважається просто загороджувальної системою, і засклити балкон подібним чином, ви не отримаєте додаткового теплого приміщення в холодний період року температура буде всього на 2-8 C вище вуличної. І при цьому не допоможе ніяке штучне утеплення лоджії. Мінус повна проникність, все, що відбувається у вас на лоджії, стане ефективно проглядатися з кожного боку, а тим більше якщо ви живете на першому поверсі.

Також влітку грунтовно докучають комахи комарі і мухи. І в разі фінського скління, зафіксувати Москіткі не вийде. Адже не приб'єш її до стекол.

мораль- безрамне засклення лоджій і балконів, річ популярна і стильна, але на любителя. Основна функція фінського скління це в першу чергу загороджувальна, а не теплоізоляційна, і це найкращий варіант для тих, хто не женеться за додатковими квадратними метрами. І в цьому сенсі фінське скління на висоті.

Новости

Наши партнеры

elbi grun
DAB  pedrollo
wilo

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить