arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Монолітний полікарбонат для зенітних ліхтарів

Полікарбонат поступово витісняє з ринку інші прозорі матеріали, включаючи усі відомі до цього часу види скла, у тому силі і міцне акрилове. Що й не дивно. При світлопропусній властивості, майже близькій до скла – 89 % проти 93 % звичайного та 100 % кварцового скла – полікарбонат є незбагненно міцним матеріалом.

А ще звичайне скло значно поступається йому в міцності та у вазі – полікарбонат у 250 разів міцніший і у 6 разів легший. До всього ж, цей полімер володіє вражаючими тепло- та звукоізоляційними якостями. При цьому він легко гнеться і при цьому не тріскається та не ламається, витримує температури в амплітуді майже в 200 С– від + 120 С до – 50 С.

Цілком можливо, що нові марки монолітного полікарбонату скоро зовсім замінять звичне скло, яке використовується в будівництві для скління вікон. Цей унікальний полімер уже частково виконує їхню функцію у ролі зенітних ліхтарів. При цьому він забезпечує економію електроенергії, оскільки природне світло краще поступає в приміщення зверху, аніж з бокових вікон. До всього ж, він прекрасно розсіює світло та захищає приміщення від проникнення ультрафіолетових променів.

Переваги панелей з полікарбонату

Експерти вказують на наступні переваги панелей з полікарбонату:

– завдяки легкості та прекрасним опорним властивостям значно полегшується вся конструкція покриття;

– при їх використанні зменшується кількість металу, задіяного в конструкції, вона стає легшою і при цьому не втрачає міцності;

– прості в монтуванні вимагають мінімальної кількості робітників, що в цілому здешевлює будівельний кошторис;

– пластичність полікарбонату дозволяє створювати конструкції найрізноманітнішої форми, не вимагаючи при цьому складних інженерних розрахунків та креслень;

– завдяки пожежо – та ударостійкості – якісний полікарбонат не горить, не б’ється та не розпадається при ударі на дрібні осколки, – його використання збільшує безпечність об’єкта;

– стовідсоткова герметичність монтажу.

Зенітні ліхтарі – види і застосування

Класифікація зенітних, або світлових ліхтарів залежить від їхньої форми. Найпростіші із них – плоскі, які, зазвичай, встановлюють на покатому даху. Досить розповсюдженою моделлю стали купольні ліхтарі, які відрізняються своєю міцністю. Прямокутні, трикутні, багатогранні моделі відрізняться один від одного кількістю граней – двоскатні, чотирьохскатні. У великих приміщеннях, застосовуються так звані світлові смуги, які в ролі суцільного прозорого даху прекрасно пропускають світло.

Своє широке застосування зенітні ліхтарі знайшли у будівництві таких об’єктів:

– торгово-розважальні центри;

– спортивні об’єкти;

– офісні, адміністративні приміщення, бізнес-центри;

– промислові приміщення;

– житлові висотні приміщення;

– житлові приміщення приватного сектору;

– громадські та дошкільні приміщення;

– ресторани, бари, кафе.

Обирайте марки світлотехнічного полікарбонату

Кожна марка монолітного полікарбонату, при усій спільності його основних характеристик, має своє особливе застосування. Серед найбільш рекомендованих спеціалістами марок полікарбонату, найбільш придатного для будівництва зенітних ліхтарів, вважається світлотехнічний BorrexDiffuser.

Цей продукт нового покоління полімерів і був створений для застосування його, перш за все, у світлових ліхтарях. Маючи двосторонній шар уф-захисту він прекрасно розсіює світло і не поступається звичайному склу у своїй прозорості і, відповідно, світлопропускних властивостях.

Завдяки малій товщині та легкості листи монолітного полікарбонату BorrexDiffuser стали незамінними у створені різноманітних освітлювальних систем. Висока здатність пропускати природне світло та прекрасні теплоізоляційні параметри роблять цю марку полімеру досить вигідною. Адже використовуючи його для покриття будівлі ви економите і електричну енергію, і ті види енергоносіїв, які використовуються для обігріву приміщення.

Наши партнеры

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить