arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Жалюзі львів - фіранки з жорстких поперечних пластин - дуже популярні в житлових і офісних приміщеннях. Однією з сучасних моделей жалюзі є штори «день-ніч». Вони мають масу переваг, тому заслуговують на особливу увагу.

 

Що вони собою являють?

 

Модель «день і ніч» (інша назва - «зебра») - це подвійні рулонні штори, смуги яких складаються з непрозорою і прозорої тканини і чергуються між собою. При підйомі і опусканні панелі зміщуються відносно один одного, через що змінюється освітленість кімнати. Коли прозорі смуги на одному полотні повністю збігаються з такими ж смугами на іншому, в приміщення надходить максимальна кількість світла. Якщо прозорі панелі перекриваються смугами з непрозорої тканини, запановує напівтемрява.

 

Механізм роботи завіс дозволяє освітлювати приміщення природним чином, пропускаючи промені сонця, при цьому приховуючи кімнату від сторонніх очей. Всі маніпуляції зі шторами зовні залишаються непомітними. На перший погляд здається, що керувати таким механізмом дуже складно. Насправді рівень освітлення і підйом полотна регулюються простий ланцюжком. У цій моделі передбачено управління кожним шаром тканини окремо, завдяки чому вони переміщаються один щодо одного.

 

image11

 

Переваги цього виду

 

Штори «день-ніч» поєднують всі позитивні сторони інших моделей фіранок. Вони ексклюзивно і стильно оформляють вікна як в житловому приміщенні, так і в офісі. За допомогою поєднання смуг різних відтінків підтримується необхідний стиль в інтер'єрі. Модель «зебра» підходить для віконних прорізів будь-якої конфігурації і дозволяє регулювати освітлення кімнати індивідуально в кожному випадку. Правильно підібрані фіранки візуально розширюють приміщення.

 

Модель штор «день і ніч» відмінно справляється зі своїми функціями, тому позбавляє від необхідності додатково вішати тюль і щільні портьєри. Як допоміжний елемент декору можна використовувати різні штори: «день і ніч» добре поєднуються з будь-якими фіранками, створюючи при цьому атмосферу затишку. Вони мають елементарне управління у вигляді механізму з ланцюжком, який регулює підйом і опускання полотна, а також світловий потік. Полотно можна автоматично зафіксувати в потрібному положенні, просто відпустивши ланцюг управління.

 

Модель штор «зебра» не вимагає складного догляду, не потребує прання і прасування. Матеріали, з яких такі штори виготовлені, мають антистатичні і пиловідштовхуючими властивостями. Для очищення у разі необхідності досить використовувати суху щітку. Особливо забруднену тканину можна, не знімаючи, обробити вологою губкою без додаткових коштів. Для догляду за панелями і кріпленнями не можна застосовувати щітки з жорсткою щетиною і агресивну побутову хімію.

Наши партнеры

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить