arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

За результатами опитувань, проведених в нью-йоркській підземці, де пасажирам нема на що відволікатися, так як за вікнами немає нічого цікавого, близько 55% пасажирів пам'ятали зміст реклами, розміщеної в вагонах, протягом значного періоду часу.

 

Можна сказати, що рекламодавці в основному одностайні: реклама на транспорті виправдовує вкладені кошти. У той же час крім користі для рекламодавців реклама дозволяє підтримувати парк машин на належному рівні і робити місто яскравішим. Сьогодні в одеському транспорті на рекламу пасажири активно дивляться і "вбирають" корисну інформацію про надання будь-яких послуг, просунути і свої послуги за рахунок трансортной реклами можете і ви, замовивши це на сайті http://blitz-remont.ru/novosti-ukrainy/reklama-na-transporte-odessa.html.

 

22.05.2016

 

Як масового засоби впливу на людей, що користуються різними видами транспорту, реклама на транспорті незамінна. Реклама на транспорті має широке охоплення аудиторії. Так як щодня послугами метро, ​​автобусів, тролейбусів, трамваїв, приміськими електричками користуються мільйони людей.

 

Як показує практика, найбільш популярними є тролейбуси і автобуси - вони локально охоплюють місто. Останнім часом до них приєднуються маршрутні таксі. Пропонується розміщення реклами на трамваях, але поки особливого попиту серед рекламодавців на цей вид транспорту немає. Хоча даремно: цей транспорт рухається повільно, і реклама краще запам'ятовується.

 

Гнучкість є ще однією перевагою транзитної реклами. Вона дозволяє використовувати різні формати і колірні ефекти при порівняно низьких витратах, а виконання реклами може відповідати потребам і бажанням конкретних груп пасажирів. У літній період природно виглядає реклама прохолодних напоїв. Реклама продуктів харчування також дуже ефективна, так як по дорозі з роботи додому люди розмірковують, що можна приготувати на вечерю. У той час як зовнішня реклама піддавалася нападкам з боку захисників навколишнього середовища, ні у кого ніколи не виникало заперечень проти транзитної реклами. Екологічні міркування спонукали все більшу частину населення користуватися громадським транспортом замість особистого. Одночасно за допомогою федеральних субсидій вдалося вдосконалити і розширити систему громадського транспорту.

Наши партнеры

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить