arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Інтер’єр приміщення вже давно перестав бути лише функціональною складовою оселі чи офісу. До його сучасного призначення також можна віднести додання помешканню індивідуальності та особливого настрою.

Гармонійне оформлення житлового простору підкоряється правилам щодо поєднання кольорів, сумісності матеріалів, розташування об’єктів та раціонального використання існуючої площі. Зневажання цими правилами призводить до неестетичного зовнішнього вигляду оселі та помітного дискомфорту при тривалому перебуванню в ній. Послуги дизайнера, який є кваліфікованим спеціалістом, гарантують найбільш ефективне використання внутрішнього простору приміщення та утворення його неповторного стилю. Після професійної обробки оселя стає місцем, яке відображує світогляд кожного мешканця та робить комфортною кожну мить життя.

Етапи розробки дизайну 

Набагато простіше і раціональніше змінювати ще не обжите приміщення. У такому стані «коробка» є білим полотном для майстра, на якому можна втілювати найсміливіші ідеї. Умовно, план роботи поділяють на кілька етапів:

 • створення ескізу;
 • реалізація повного проекту;
 • авторський нагляд.

На етапі розробки ескізу з клієнтом обговорюються всі аспекти оформлення майбутнього приміщення. Спочатку обирається загальний стиль. Найбільшою популярністю користуються модерн, вікторианський, класичний, ампір, мінімалізм, хай-тек або поп-арт. В залежності від стилю розглядається необхідність перепланування, підбираються доречні меблі та інші декоративні об’єкти. При цьому професійні дизайнери приділяють увагу робочому простору, освітленню і доступністі комунікаційних об'єктів.

Після проведення вимірних робот і узгодження всіх матеріалів складається технічна документація і створюється тримірна модель приміщення. Таким чином, замовник отримує найбільш реальні данні про вартість усіх матеріалів та робіт, що будуть задіяні у процесі створення кращого дизайну. Крім того, він бачить макет остаточного варіанту оселі.

Поняття «авторський нагляд» вміщує в собі повний контроль над роботою підрядників. Це виїзд на об’єкт, допомога при закупівлі матеріалів, присутність спеціаліста при переплануванні або встановленні  складних елементів оселі. Завершується нагляд здачею всього комплексу виконаних робіт клієнту. Дізнатись про вартість авторського нагляду можна на сайті http://nvb-architects.com.ua/.

Наши партнеры

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить