arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Гіпсокартонні плити (скорочено гіпсокартон) є безцінним облицювальним матеріалом. Правильно підібрані в магазині https://chernivtsi.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/, вони підходять для кожної кімнати. Їх поверхня гладка і рівна, тому є дуже хорошою основою для різних оздоблювальних матеріалів, таких як фарби, шпалери або керамічна плитка.

 


Обробка і установка гіпсокартонних плит відносно проста і не вимагає спеціальної підготовки підстави, тому цей матеріал рекомендується для людей, які піклуються про швидкої обробці інтер'єру. Варто також відзначити, що всі гіпсокартонні плити відносяться до групи негорючих будівельних матеріалів - під час пожежі вони є бар'єром для поширення вогню, по крайней мере, до тих пір, поки з них не буде він випущений вода, що міститься в кристалах гіпсу.

Застосування гіпсокартонних плит
В одноквартирних будинках гіпсокартонні плити можна використовувати в якості облицювання стін і стель, замінюючи штукатурки і гниль (надалі їх називають сухими штукатурками). Вони також дуже добре підходять для виготовлення підвісних стель, будівельних горищ, створення легких, несучих перегородок або монтажних каркасів в ванних кімнатах.

Розміри гіпсокартонної плити
Гіпсокартон доступний в різних розмірах. Найчастіше вони мають ширину 1200 мм і довжина 2000, 2400, 2600 або 3000 мм. Якщо ви хочете покрити ними велику площу, варто визначитися з великими дошками, щоб не набивати їх. Панелі меншого розміру краще підходять для невеликих будинків, тобто в місцях, де їх може знадобитися часто різати.

Гіпсокартонні плити також відрізняються по товщині. Ті, які мають товщину 6,5 мм, використовуються для згинання та виготовлення арочних будівель. Для обробки поверхонь стін слід вибрати гіпсокартонні плити товщиною 9,5 мм (в якості сухої штукатурки). Для будівництва легких перегородок або підвісних стель найкраще підходять гіпсокартонні плити товщиною 12,5 мм, але якщо Ви хочете домогтися найкращих протипожежних або акустичних параметрів, слід вибрати гіпсокартонні плити товщиною 15 мм.

На що звертати увагу при виборі гіпсокартону?
На ринку представлено кілька видів гіпсокартонних плит. При виборі відповідного типу для цієї мети і приміщення зверніть увагу на їх позначення (A, H2, F, FH2). Гіпсокартон найчастіше купують по частинах.

Для того, щоб купити відповідну кількість, необхідно обчислити площу будівлі (в разі перегородок слід враховувати, що облицювання виконується з обох сторін перегородки). Також варто додати певну кількість матеріалу, в разі можливого розтріскування або пошкодження плити під час транспортування або складання. При покупці гіпсокартонних плит слід також звернути увагу на те, чи мають вони заводські профільовані кромки, які полегшують заповнення їх стиків. Дошки з прямими краями повинні бути забиті самі по собі.

Наши партнеры

elbi grun
DAB  pedrollo
wilo

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить