arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Про користь артезіанської води чули майже всі. Вона видобувається зі значної глибини та насичена великою кількістю корисних мікроелементів. Але, щоб подати продукт до столу, необхідно організувати для нього декілька обов'язкових етапів очищення. Все тому, що крім необхідних елементів у рідині є безліч тих, які шкодять організму.

Особливо корисно пити такий продукт, як лужна вода юрського періоду. Продукція допомагає налагодити багато важливих процесів у тілі людини, покращити здоров'я та полегшити перебіг захворювань різних типів. Слід зазначити, що лужну воду треба приймати обережно, адже надлишок наявних у ній мінералів та вітамінів здатний вплинути на людину негативно.

Рекомендуємо придбати лужну воду артезіанського походження в інтернет-магазині aquavika.com.ua/uk/artezianskaya-voda/voda-yurskogo-perіodu. Компанія займається видобутком, очищенням та розливом продукту з дна юрського горизонту. Наша продукція відрізняється високою якістю, безпекою для здоров'я та доступними цінами. Ви можете замовити воду як додому, так і до офісу.

лужна вода юрського періоду від https://aquavika.com.ua/

Чому варто пити артезіанську лужну воду від магазину «Aquavika»

Продукція надає позитивний вплив на самопочуття та здоров'я людини. Розглянемо моменти, у яких необхідно приймати цей вид води юрського періоду:

 1. Якщо у вас є захворювання судин чи серця, без лужної рідини не обійтись. Вона зміцнює стінки судин, сприяє виведенню холестерину з крові, запобігає розвитку варикозного захворювання вен. Ефективна при аритмії, гіпертонії та інших хворобах серця.

 2. Головним призначенням такої води є налагодження кислотно-лужного балансу. Рідина регулює рівень кислотності в організмі, не дає розвиватися хворобам шлунково-кишкового тракту і покращує метаболізм.

 3. Продукт допоможе людям із хворобами сечовидільної системи. Він покращить роботу нирок, допоможе вивести різні токсини та шкідливі елементи. Діє як сечогінний та протизапальний засіб.

 4. Людям з поганим відтоком жовчі слід приймати лужну воду, підігріту до певної температури. Рідина розслабить жовчовивідні шляхи та налагодить систему травлення.

Пропонуємо перейти на офіційний сайт компанії «Aquavika», щоб ознайомитись з іншими плюсами прийому лужної води з артезіанського дна та її способами очищення. Також, рекомендуємо звернути увагу на інші види продукції з юрської свердловини, які також збагачені мінералами та корисними бактеріями. Замовити воду можна через кошик на нашому сайті, або зателефонуйте консультантам компанії.

Наши партнеры

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить