arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Принтери та копіри є одним з найважливіших пристроїв в сучасному офісі. І не тільки там, тому що вони також є невід'ємною частиною будь-якого магазина або навіть домашнього господарства. Сьогодні їх можливості не обмежуються копіюванням контенту.

Сучасні пристрої такого типу поєднують в собі функції принтера, сканера, ксерокса, факсу і навіть диска пам'яті, що робить будь-яку роботу набагато складнішою або навіть неможливою без них. 

Багатофункціональність копіювальних апаратів є великою перевагою для компаній, яким необхідно економити кошти. Один копіювальний апарат може ідеально замінити кілька пристроїв іншого типу, які можуть виконувати тільки одне з багатьох офісних дій. Його покупка в довгостроковій перспективі є економією для компанії, оскільки вона окупається дуже швидко завдяки низьким експлуатаційним витратам на кількість копій документів, які можна підготувати завдяки цьому. Є і другий варіант - оренда обладнання на сайті. Це більш дешеве рішення, особливо для компаній, які тільки починають свою діяльність і змушені часто враховувати невеликі бюджети.  Обидва рішення будуть мати свої переваги і недостаткі.Стоіт задуматися, яке з рішень буде працювати в нашій компанії. 

Переваги оренди принтерів
В ті часи, коли компанії хочуть максимально скоротити витрати, варто шукати рішення, які допоможуть їм досягти цього простим способом. Завдяки оренді принтерів  і витратних матеріалів тут ми уникаємо застарілих технологій. Якщо ми покладаємося на вузькоспеціалізоване обладнання, ми можемо відразу використовувати його розширені можливості і бути в курсі технічних новинок. Це дає нам перевагу на конкурентному ринку.

фінансові вигоди
Є багато переваг оренди офісного обладнання. Найважливішим з них є можливість істотно заощадити в порівнянні з володінням обладнанням. Оренда вимагає невеликої кількості власних коштів, дозволяє компаніям купувати обладнання при низьких початкових витратах і дає можливість погашати обладнання рівними щомісячними платежами, що полегшує планування витрат в компанії. Завдяки такому рішенню нам не потрібно брати кредит на принтери. Це особливо важливо для малих підприємств, молодих компаній, які починають і навчаються підприємців, які роблять свої перші кроки в управлінні бізнесом і хочуть скоротити витрати, щоб мати можливість користуватися фінансовою ліквідністю щомісяця. Оренда фотокопіювальними пристрою знижує ризик непередбачуваних нових інвестицій, наприклад, необхідність придбати новий принтер через збій поточного. Якщо ми вирішимо здати в оренду, принтер залишиться нашою власністю на весь термін дії договору. Крім того, співпраця з постачальником також означає доступ до послуги, завдяки якій нам не потрібно шукати людину, яка зможе самостійно відремонтувати наш принтер. 

повний сервіс
Залишаючись з ремонтом, не слід забувати, що навіть в разі відмови ми отримаємо підтримку від постачальника обладнання. Угоди, які ми укладаємо з компаніями, що займаються цими питаннями, зазвичай містять положення, що гарантує технічну ефективність пристрою протягом всього терміну дії договору. наприклад, ua.averoprint.com забезпечує повний сервіс обслуговування, доставку витратних матеріалів, а також навчання співробітників та ІТ-підтримку. 24/7 сервіс доступний для найвимогливіших клієнтів. Можна протестувати принтер протягом пробного місяця, що дозволить вам перевірити, чи підходить обладнання для наших потреб. 

Повертаючись до фінансових питань, варто відзначити, що, орендуючи принтер ,  ми не розширюємо перелік основних засобів, і його покупка в такій моделі зменшує суму прибуткового податку компанії, оскільки всі витрати, пов'язані з обслуговуванням договору, визнаються як витрати, що не обкладаються податком. Це рішення має свої переваги і в тому випадку, коли ми не знаємо, як буде розвиватися бізнес і чи будемо ми інвестувати в оргтехніку, щоб було достатньо обладнання, і в той же час не дуже багато. Нещодавно лізинг замінив інші рішення, такі як лізинг або вищезгадана покупка принтера. 

Наши партнеры

elbi grun
DAB  pedrollo
wilo

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить