arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Як впоратися з недоліками у маленькому коридорі В основній масі квартир коридор є реальною проблемою. У невеликому і темному приміщенні необхідно розташувати верхній одяг, взуття та ще безліч деталей. Щасливчиків, які могли б похвалитися величезним холом не так багато, адже в класичних висотках коридор, як правило, дуже невеликий. Але не варто сумувати, якщо у вас невеликий хол, тому як досвідчені дизайнери знають велику кількість хитрощів, застосувавши які можна візуально розширити простір житлоплощі і зробити його багатофункціональним. Отже, яким же чином можна впоратися з проблемою незручних прихожих? Перш за все, якщо ви хочете радикально змінити ваш коридор або взагалі квартиру, то замовте ремонт квартир від Капітель.

Проблема № 1:

Взуття змішалось під ногами В даному випадку на допомогу прийдуть стелажі під взуття. У торгових центрах є велика кількість варіантів вирішення даної проблеми, серед яких можна знайти підвісні системи зберігання, здатні заощадити трохи простору у коридорі.

Проблема № 2:

Темний та вузький коридор Основні помічники в даному питанні - білосніжний тон і глянець. Ні для кого не секрет, що білий колір візуально розширює простір, по безпосередньо цієї причини його так часто використовують в невеликих і темних кімнатах. Глянцеві фасади предметів меблів також здатні зробити коридор більш об'ємною. Один з найпоширеніших прийомів у боротьбі з тіснотою невеликих холів - це дзеркала, які формують ілюзію об'ємного розміру.

Проблема № 3:

Безлад Найчастіше хол перетворюється в перевалочний пункт для різних предметів гардероба, які члени сім'ї хотіли розібрати, але з якихось причин забули це зробити. У тісному коридорі краще відмовитися від використання відкритих вішалок і поміняти їх на вбудований шафа.

Проблема № 4:

Меблі для коридору У невеликому коридорі краще придбати вузьку шафа купе з дзеркальними панелями. Вона гармонійно впишеться в малогабаритне приміщення. В стелажах без задньої стінки можна зберігати взуття, сумочки та інші дрібниці.

Проблема № 5:

Нестандартне планування Якщо ви мрієте створити оригінальний дизайн невеликого коридору, то в такому випадку, знадобиться виробництво меблів під замовлення. Але це навіть і на краще, тому як інтер'єр коридору можна буде виконати в одному стилі з інтер'єром всієї квартири. Всілякі недоліки планування - це зовсім не вирок, а лише привід задуматися над оформленням інтер'єру, і в даному питанні вузький та темний коридор не є винятком.

Наши партнеры

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить