arselap.comsitemap
arselap.comsitemap

(050)750-00-02

г. Харьков, ул.Плехановская 2/5

Печі для лазні - це одна з найголовніших складових парильного приміщення. Піч для лазні виготовляють з жароміцного цегли, каменю або металу, де присутнє спеціальне місце для розташування каменів і тому найчастіше зустрічається назва піч-кам'янка. Величезна різноманітність печей-кам'янок для лазні робить вибір набагато простішим, адже різні печі мають певні характеристики, які застосовуються в різних парильних приміщень. Все для саун – на сайті saunashop.com.ua

Печі-кам'янки діляться на два режими роботи - перший постійний, другий періодичний. У першого режиму печей, менша товщина стінки і менше чисельність каменів. Нагріваються такі печі електрикою або газоподібним, рідким паливом і оснащуються пристроями автоматичного регулювання та контролю. У печей з періодичною дією стінки набагато товщі і більше каменів. Якщо добре натопити піч нижні камені нагріються до температури 1000С. Найкраще паливо дрова.

Вугіллям топити не варто, тому що воно створює великі температури, при яких руйнується кладка печі. Найкраще топити піч - твердими листяними породами деревини, а ще краще березовими дровами вони вважаються найкращими для нагріву каменів, проте береза утворює досить багато сажі і забиває димохід. Тому після довгого застосування березових полін обов'язково протопите піч - кам'янку осиковими дровами, також підійдуть картопляні очистки.

Скільки часу топити? Коли стінки печі нагріються до максимальної температури, між теплом встановлюється рівновага, що утворюється усередині печі і переданим в повітря. Можна припиняти топити піч періодичної дії. Піч - кам'янку постійної дії топлять поки потрібна велика температура.

Підбір каменів в парильні впливає для створення мікроклімату. Коли камені наберуть більшу температуру, налив на них воду вони не повинні розтріскуватися, кришитися при нагріванні. Найкраще вибирайте булижники темного, а також сірого кольору трохи більше кулака. Довгий час служать чорні камені, зібрані у водойми. Краще, якщо вони будуть круглястої форми для гарного проходження диму і полум'я між ними. Великі камені потрібно покласти знизу, а камені меншого розміру кладуть зверху. Для того щоб нагрівання було швидше їх кладуть вперемішку з металевими і чавунними болванками. Камені через деякий час міняйте на нові так - як вони все рівно лопаються.

При правильному розташуванні печі-кам'янки в парильному приміщенні лазні можуть з'явитися спеціальні теплові зони, в яких температура буде різною, але головним для досягнення теплових зон є конфігурація самого приміщення. Створення теплових зон - це дуже складний і грамотний процес, при якому не гарантується стовідсотковий результат. Завдяки особливому розташуванню печі-кам'янки в парильні утворюються різні теплові зони не тільки на однаковій висоті від підлоги, але і в різних частинах парильного приміщення. Різні теплові зони в парильному приміщенні дозволяють вибрати кожній людині щось своє.

Наш офис

1273670580 office

1288635716 dsc00246

1288636110 dsc00038

Наши партнеры

Опрос

Какие насосы вы предпочитаете?

Масляные насосы - 21.4%
Насосы для водоснабжения - 50%
Насосы химические - 7.1%
Ручные насосы - 7.1%
Сточно-массные насосы - 0%
Газовые насосы - 0%
Дозировочные насосы - 0%
Насосы ЦНСк - 14.3%

Проголосовали: 14
Голосование для этого опроса закончилось on: 21 Июнь 2014

Последние коментарии

 • Центровка насосов

  Маша 02.10.2013
  Обязательно необходимо делать центровку валов насоса с двигателем насоса. В противном случае насос ...
   
 • Осевые насосы

  Ника 30.09.2013
  Осевые насосы имеют очень большую область применения, применяют их почти везде, во всех сферах. Но я ...
   
 • Высокие стандарты НАТО в насосах Garbarino

  Леонид 30.09.2013
  Наверное действительно качественное обурудование, раз компания является поставщиком НАТО. Ведь за ...

Связь с нами

Нажмите на изображение, чтобы его изменить